Zirve Yapı Dekorasyon

bursazirveyapi_com-800x500Her tür yapı, tadilat ve dekorasyon çözümlerinde sizlerle olan Destek Yapı tasarım   olarak , uzun yıllardır inşaat sektöründe yer almış ve konusunda uzman ekibimiz ile kalitesinden ödün vermeden, her iş sonrasında sizlerden memnun olarak ayrılma prensibini benimseyerek; siz müşterilerimiz ile sadece satışda değil her zaman dost kalabilmek istiyoruz.

Müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda,hem müşterilerinin zevk ve tercihlerini dikkate alarak, hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı modern taahüt ve tadilat hizmetlerini uygulamak , taahhüt ettiği işleri zamanında ve profesyonelce yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır.

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, daima yenilikçi ve fark yaratan özgür seçim olanakları sunuyoruz. Her türlü ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak, daha işlevsel, daha estetik ve uygulanması daha kolay sistemler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

DestekYapı tasarım olarak, öncelikli prensibimiz sorunlara odaklanarak, kaynağı belirlemek, çözüm için gereken tüm ayrıntıları belirlemek,detayları uzman ve tecrübeli ekibimizle gözden geçirerek ,çözüme odaklı bir çalışmaya başlarız. Yapılan her işin, getirilen her çözümün sadece yapımı sırasında değil sonrasında da destek vermekteyiz.


Telefon:(224) 250 00 52
Gsm:(532)311 19 60
Email:[email protected]
Web:bursazirveyapi.com
Adres :Aktar Hüssam Mh.Değirmen Sk.Göktaş Güngoğdu İşhanı Kat:2 D:4 Osmangazi / BURSA