Seyitoğlu Tenekecilik

seyitoglutenekecilik_com-800x500Seyitoğlu Tenekecilik Teneke galvaniz işleri konusunda faaliyet göstermek üzere 1979 yılında kurulmuştur.
Seyitoğlu Tenekecilik kuruluşundan bu yana müşterileri ile Samimi bir hava içinde güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmaya özen göstermiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak temel politikamız olmuştur.
Tenekecilik sektöründe sürekli gelişim içinde bulunan firmamız bilinen klasik metotlar yerine teneke işleme ve aksamlarının tümünü eksiksiz, Tek parça şekilde üreterek lehim, kaynak, silikon gibi ihtiyaca göre Birleştirme yapmaktadır.
Gelişen Teknolojiye ayak uydurmakta sektöründe öncü olan firmamız sürekli ilkelere imza atmış,yüksek teknoloji ürünü modern makineler ve kalifiye personeli ile ürünler Avrupa standartlarında sağlamlık ve estetik kazandırmaktadır.
Her bütçeye uygun fiyatları ve teknolojik ürünleriyle firmamız kısa zamanda kendisini ispatlayıp Türkiye genelinde geniş bir pazar elde etmiştir.


Tel: 232 -367 58 40
Gsm: 554 -502 11 66
Gsm: 532 -624 49 90
Mail: [email protected]
Website:seyitoglutenekecilik.com
Adres: Gümüşpala cad. No:111 Bayraklı İzmir