Atlas Denizcilik

damgadenizcilik_com

DAMGA DENİZCİLİK VE GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSU  denizcilik sektörünün gereksinim duyduğu nitelikli gemi adamlarını yetiştiren bir eğitim kurumudur. Gemi adamı olmak isteyen bireyleri, günümüz denizciliğinin gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatarak meslek edinmelerini sağlamak, mesleki bilgilerini artırmak ve mesleki kariyerlerinde ilerlemelerini gerçekleştirmek; böylece denizcilik sektörüne ve toplumsal kalkınmaya en üst düzeyde katkı sunmak için varız.

Ulusal ve uluslar arası standartlara uygun olarak, denizcilik sektöründe görev yapacak gemiadamı adaylarına sektörün beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek düzeyde can, mal ve çevre güvenliği konularına azami dikkat eden ve de kalite standartlarına uygun eğitimler vermektir.Bütün paydaşların ve özellikle denizcilik sektörünün katılımını ve desteğini sağlayarak; gemi adamı yetiştirme eğitiminde öncü, lider, yenilikçi ve güvenilirliği yüksek çağdaş bir eğitim kurumu olmaktır.

Karşılıklı yarar ilkesi temel değerlerimiz arasında yer alır, kamusal yarar-kurumsal yarar ve bireysel yarar dengelerini özenle gözetiriz.İnsan, zaman ve madde kaynaklarını üst düzey bir hassasiyet içinde değerlendirir ve israftan kaçınırız.


Telefon:(242) 243-1768
Gsm:(532) 241-7408 – (554) 217-8633
Mail:[email protected]
Website: damgadenizcilik.com
Adres:Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd, Kışla Mh., Muratpaşa, Türkiye