Çavuşoğlu Branda

cavusoglubranda-comEstetiğin adresi Çavuşoğlu Branda & Tente Sistemleri 1984 yılında Bursa’da kurulan ve kısa sürede çadır ve tente sistemleri üzerine önemli bir bilgi ve beceri kazanan Çavuşoğlu Branda 27 yıllık tecrübe ve deneyimi ile çadır, branda ve tente sistemleri üzerinde Bursa ve Bursa bölgesinde sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

27 yıldır Bursa da faaliyetlerini sürdüren firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek tente ve branda sistemleri üzerinde olan bilgi ve beceri hakimiyetini gün geçtikçe arttırmıştır.
Bursa’da yıllardır sürdürdüğümüz bu hizmetlerimizde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti daima en ön sırada olmuş ve şirket prensibi olarak daima en ön sırada yer almıştır.

Tende ve branda ile hizmetlerine 27 yıl önce başlayan firmamız artık Bursa ve Bursa bölgesinde tente ve branda sistemlerinin yanı sıra kamp çadırları, şantiye çadırları, kış bahçeleri, çardak sistemleri, kamelya sistemleri yarasa çadır v.b. gibi bir çok üretim faaliyetine girmiş ve kalite anlayışını bu sektörlerde de göstererek hızla girdiği üretim sektörlerinde ilk sıralara yükselmiştir.

Gelecekte’de aynı emin adımlarla siz değerli Bursa halkına hizmet vereceğiz.