Bursa Çelik Çatı

bursacelikcati-org2003 yılında başlayan çatıcılık çelik konstruksüyon işlerimizle . Uzun yılların verdiği bilgi deneyim ve başarısını Çelik Çatı Ferforje olarak sizlere sunmaktayız. Çelik Çatı Ferforje olarak, gerçekleştirdiğimiz başarılı projeleri ve uygulamaları, tecrübeli, eğitimli ,uzman kadro ve Türkiye piyasalarının en Kaliteli ürün ve malzemeleri, satış ve monteleme ve her geçen gün büyüyerek ile birlikte bu sektöründe Türkiye pazarının en büyükleri arasına girmeyi hedeflemekteyiz..
Her zaman Dürüst

Dürüst iş ahlakımız ile ve bundan asla ödün vermeyerek kaliteli, garantili, dayanıklı, Görünüm olarak itibar ve uygulamalarda deneyimli ve çözüm odaklı çalışanları ve uygulamaları ile faaliyet gösteren firmamız hizmet verdiği kişi ve kuruluşlar tarafından aldığı güven ve referanslarla her geçen gün büyümeye yenilenmeye teknolojik olarak gelişmeye devam etmektedir.
Mükemmeliyetçi

Çelik Çatı Ferforje kuruluşundan itibaren sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini en mükemmel şekilde ve en uygun fiyat ile cevap vermeyi, ilkelerimiz doğrultusunda kalite ve güven duygusunu her geçen gün büyüten yenilik ve ayrıcalıkları sizlere sunmayı, Çelik Çatı kaplama sektöründeki yurt içi ve yurt dışı gelişmelerle ilgili geniş bilgi birikimini, sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarına hem kalite hem dayanıklılık hem ekonomik açıdan en doğru çözümü sunmayı hedeflemiştir.

Tel: (530) 312 55 10
Mail: [email protected]
Web: bursacelikcati.org
Adres: Küçükbalıklı Mah. Şanlı Cd No:96 Osmangazi/Bursa