Neden web sitesi yaptırmalıyım?

Web sitesi en ucuz reklam aracıdır.
Her gün milyonlarca kişi internette dolaşmaktadır.
Bir ürün, hizmet veya bilgi en önce webden araştırılmaktadır.
Sizi arayan kişi webde her zaman bulabilmektedir.
Bir şirketin iş olanakları 24 saat 365 gün tüm Türkiye ve dünyaya sunulmaktadır.
İletişimin ve ticaretin geleceği web üzerine kurulmaktadır.
Webde aynı anda hem ürün tanıtımı yapılıp hem de sipariş alınıp, verilebilmektedir.
Ziyaretçi dünyanın neresinde olursa olsun size erişebilmektedir.
Webde haber, ürün her zaman daha taze olmaktadır.
Weble iletişim daha hızlı, kolay ve ucuzdur.
Web maliyeti, katolog veya broşürden daha ucuz olmaktadır.

Günümüz dünyasında insanlar alışverişlerini evlerinden yapmakta, almak istedikleri ürünleri önce web sitelerinden incelemektedirler. Seyahate çıkmadan önce gidecekleri yerden, kalacakları odaya kadar her türlü enformasyonu web sitelerinden öğrenmektedirler. İş başvurusunda bulunurken çalışacakları şirket hakkındaki bilgileri web sayfalarını inceleyerek tanımaktadırlar.
İşletmeler açısından web sayfası artık kurumsal imajın bir simgesi durumuna gelmiştir. Web sayfaları şirketinizin prestijidir. Küresel dünyada görünürlüğünüz iş çevrenizle sınırlı kalmamalıdır. Dünyaya açılmanın, gerçek ve potansiyel müşterilerinize ulaşmanın bir yolu da internetten geçmektedir. İnternet, artık milyonlarca potansiyel müşterinin olduğu bir iş merkezi, bir fuar alanına dönüşmüştür.
Projenin, hem estetik açıdan, hem de beklenen fayda açısından en yüksek verimliliği sağlaması için, web sitelerinin hazırlanması sırasında, müşteriler ile çalışmanın her aşamasında temas halinde olunmaktadır.Sık güncelleme gerektiren çalışmalarda, dinamik yapıda hazırlanan site içeriğini müşterilerin kolayca güncelleyebileceği altyapı sağlandığı gibi, sık güncelleme gerektirmeyen statik web siteleri için bir yıl süre ile ücretsiz içerik güncelleme hizmeti verilmektedir.